Головна » 2014 » Вересень » 2 » 1 Вересня on-line
12:01
1 Вересня on-line

«Україна – єдина країна» – таку тему для Першого уроку рекомендувало Міністерство освіти і науки України.

Інтернет-суспільство активно обговорює цю тему. Дехто упевнений в актуальності такого уроку, дехто вважає, що час відходити від централізованого управління освітою, а є й такі, хто навіть шукає партнерів для проведення інтернет-відеозв’язку на першому уроці серед шкіл.

Освітній портал «Педагогічна преса» підтримав ініціативу щодо інтерактивного спілкування та запропонував всім регіонам України об’єднатись 1 вересня 2014 року на першому уроці в інтернет-просторі.

Ось і нашому навчальному закладу випала нагода прийняти участь у цьому заході. Свою розробку на сайт «Педагогічної преси» відправила вчителька першого класу Боброва Т.В. і її сценарій було обрано для участі в онлайн уроці. Першачки були звісно дуже схвильовані, адже по суті це був їхній перший урок у школі. Але вони з гідністю продемонстрували всі свої знання про нашу країну, вони знали багато слів, я кі асоціювалися з позитивними емоціями, продемонстрували свої навички малювання та висловили побажання миру та добра для всієї України.

Переглянути запис онлайн уроку можна за посиланням: 

http://pedpresa.com.ua/blog/104006-ukrajina-jedyna-krajina-abo-pershyj-urok-u-shkolah-objednaje-krajinu-onlajn.html

Категорія: Шкільні заходи | Переглядів: 187 | Додав: Dessan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: