Тукало Олена Володимирівна,

 


директор школи, учитель географії, учитель-методист. Стаж роботи 21 рік. Її роботі притаманні працьовитість, високий професіоналізм, відповідальність за кінцевий результат. Здібний адміністратор та організатор, умілий педагог, вона вміє правильно визначати приорітетні напрямки розвитку школи.
Олена Володимирівна є генератором нових ідей і окремих нововведень у навчально-виховний процес закладу. Створює умови для творчого зростання педагогів та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей учнів.
 
 

 

 

 


Бубир Валентина Григорівна

заступник директора з навчально -  виховної роботи, вища  кваліфікаційна категорія, педагогічне звання учитель-методист, викладає фізику та астрономію.

Діяльність Валентини Григорівни прямована на здійснення системного підходу до формування гармонійної особистості, виховання патріотизму, громадянських якостей школярів, розвіток у них життєвих компетентностей. Для цього вона застосовує нові, приваблеві для учнівської молоді, виховні технології, що базуються на активних методах.У її практеці - безліч шоу, усних журналів,"круглих столів", колективних трудових справ,рейдів,вікторин,"ярмарок професій" Під керівнидством Валентини Грегорівни учні займають призові місцья у міських етапах ігор "Найрозумніший", "Брейн-ринг","Сокіл","Дебати",  екологічних конкурсів , туристсько-краєзнавчих експедицій. Будучи випускницею школи №22, Бубир В.Г. натхненно працює над збереженням і зміцненням традицій всоєї альма-марет. Керує роботою пошукового загону "Незабудка", музей бойової слави, якому виповнелося 30 років, він відомий далеко за межами України. Заслугою Валентини Грегорівни є те, що заклад став осередком дозвілля учнів у позакласний час-адже на його базі функціонує 30 гуртків і секцій різних напрямів, проводяться цікаві вечори, зучтрічі, концерти, дискотеки. Звеликою увагою і чуйністю ставется до проблем дітей -сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; постійно опікується сім"ями, що опенилися в складних життєвих ситуаціях та дітьми з девіантною поведінкою. Останні 3 роки учнями школи не було скоїно жодного злочину чи правопорушення.

 


                                                                                                                                    


Гусар Алла Петрівна


заступник директора з навчально -  виховної роботи, вища  кваліфікаційна категорія, педагогічне звання учитель-методист, викладає українську мову та літературу.