Вівторок, 18.06.2024, 01:27Вітаю Вас Гість | RSS
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22
Розпочато набір до 1-х та 10-х класів. Звертатися за телефоном 58-61-36
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

АдміністраціяТукало Олена Володимирівна,


директор школи, учитель географії, учитель-методист. Педагогічний стаж - 31 рік. Її роботі притаманні високий професіоналізм, відповідальність за кінцевий результат. Здібний адміністратор та організатор, умілий педагог, правильно визначає пріоритетні напрямки розвитку школи.
  Олена Володимирівна є генератором нових ідей і окремих нововведень в освітній процес закладу. Створює умови для творчого зростання педагогів та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей учнів. Тукало О. В. здійснює контроль і керівництво на принципах повноти, демократизму, гласності, колегіальності. Результатом високої організаційної діяльності директора стало те, що у 2012 році навчальний заклад був атестований з відзнакою.


 


 


Бубир Валентина Григорівна


заступник директора з навчально - виховної роботи, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання учитель-методист, викладає фізику та астрономію. Стаж роботи 32 ріки.

Діяльність Валентини Григорівни спрямована на реалізацію системного підходу до формування гармонійної особистості, виховання патріотизму, громадянських якостей школярів, розвиток у них життєвих компетентностей. Для цього вона застосовує сучасні, привабливі для учнівської молоді, виховні технології, що базуються на активних методах. У її практиці - безліч шоу, усних журналів, "круглих столів", колективних трудових справ, рейдів, вікторин, "ярмарок професій" . Під керівництвом Валентини Григорівни учні займають призові місця у міських етапах ігор "Найрозумніший", "Брейн-ринг", "Сокіл", "Дебати", екологічних конкурсів , туристично-краєзнавчих експедицій. Будучи випускницею школи, Бубир В. Г. натхненно працює над збереженням і зміцненням традицій своєї альма-матер.

Керує роботою пошукового загону "Незабудка", військово-патріотичного музею (до 2016 року - музей бойової слави), якому виповнилося 40 років, він відомий далеко за межами України. Узагальнює та впроваджує у шкільний освітній процес передовий педагогічний досвід. Постійно вносить пропозиції з удосконалення діяльності закладу з використанням сучасних інноваційних освітніх та ІКТ. Значну увагу звертає на культуру ведення шкільної документації. Валентина Григорівна активно сприяє розвитку інклюзивної освіти у закладі: діти з особливими потребами активно включаються в освітній процес.


   


                                                                                                                                 


Гусар Алла Петрівна


заступник директора з навчально - виховної роботи, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання учитель-методист, викладає українську мову та літературу. Стаж роботи 32 роки.

Алла Петрівна виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи творчості, має достатню науково-теоретичну підготовку. Досконало володіє методами управлінської діяльності та педагогічної роботи з дітьми, ефективними формами і технологіями організації виховного процесу у школі. Гусар А. П. використовує в роботі широкий спектр стратегій виховання, уміє продумувати оригінальні, інноваційні, ідеї сприяє застосуванню у виховній роботі нестандартних форм проведення виховних заходів.

Уміло організовує перспективне й поточне планування виховного процесу в навчальному закладі. Заслугою Алли Петрівни є те, що заклад став осередком дозвілля учнів у позакласний час, адже на його базі функціонує 16 гуртків і секцій різних напрямів, проводяться цікаві вечори, зустрічі, концерти, дискотеки. З великою увагою і чуйністю ставиться до проблем дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; опікується сім’ями, що опинилися в складних життєвих ситуаціях та дітьми з девіантною поведінкою.


 

Вхід на сайт
До уваги батьків!
Корисні посилання
Проєкт МРІЯ
ent
Це потрібно знати
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930