Учительський колектив 2017-2018 н.р.

 

               У школі створено систему ефективної методичної роботи, яка здійснювалась з урахуванням результатів діагностики професійних потреб та інтересів педагогічних працівників, рівня їхньої компетентності, професійної та методичної підготовки, при глибокому вивченні та аналізі результативності навчально-виховного процесу. Організовувалась вона методичною радою школи, очолюваною заступником директора з НВР Бубир В.Г. Методична робота спрямована була на реалізацію ІІ етапу загальношкільної науково-методичної проблеми «Формування успішної людини ХХІ століття через реалізацію ідей педагогіки життєтворчості», а також міської  проблеми  «Ефективність системи науково-методичної роботи як засобу розвитку фахової компетентності педагога».

Через такі методичні об’єднання (МО) та методичні мікрогрупи (ММГ) проводились основні методичні заходи:

             - МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу, керівник Зінченко А.К.;

             - МО вчителів природничо-математичного циклу, керівник Сидоренко Т.О.

             -  МО вчителів та вихователів ГПД початкових класів, керівник  Євменова С.М.;

             - МО вчителів іноземних мов, керівник Свід О.В.;

             - МО класних керівників 5-11 класів, керівник Бакулей О.М.;

              - ММГ вчителів укр.мови та літ. з проблеми «Підготовка мовно грамотної людини з високим рівнем комунікабельної компетентності», керівник Лоза М.З.

Станом на 05.09.2017р. у школі працює 40 педагогічних працівників, з яких 20 учителів має вищу категорію, 9 учителів  - І категорію, 5 учителів - ІІ категорія, 6 учителів - спеціаліст, 11 учителів має звання "Учитель-методист" і 5 учителів - "Старший учитель".